Пређи на садржај

U+98E2, 飢
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-98E2

[U+98E1]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+98E3]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

184

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 6 有福了因為他們必得
  1. 6 Jī kě mù yì de rén yǒufúle. Yīnwèi tāmen bìděi bǎo zú.
   1. 6. Благо гладнима и жеднима правде, јер ће се наситити;
    1. Иса. 65:13
     1. 5 7

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane