U+97FF, 響
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-97FF

[U+97FE]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9800]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xiǎng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

180

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиДела апостолска, глава 2

 1. 6 這聲音一響、眾人都來聚集、各人聽見門徒用眾人的鄉談說話、就甚納悶.
  1. 6 Zhè shēngyīn yī xiǎng, zhòngrén dōu lái jùjí, gè rén tīngjiàn méntú yòng zhòngrén de xiāng tán shuōhuà, jiù shén nàmèn.
   1. 6. А кад постаде овај глас, скупи се народ, и смете се: јер сваки од њих слушаше где они говоре његовим језиком.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane