Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
Такође погледајте: , , , , и ß
U+961D, 阝
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-961D

[U+961C]
CJK Unified Ideographs
[U+961E]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ји

Радикал:

170

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна