Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: fěi  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Радикал:

067

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 10

 1. 14 帕斯魯細迦斯路希迦斐託出來有非利士
  1. 14 Pà sī lǔ xì rén, jiā sī lù xī rén, jiā fěi tuō rén, cóng jiā fěi tuō chūlái de yǒu fēi lì shì rén.
   1. 14. И Патросеје и Хасмеје, одакле изађоше Филистеји и Гафтореји.
    1. 1 Дн. 1:12, Језек. 29:14
     1. 13 15

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна