U+5416, 吖
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5416

[U+5415]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5417]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: ā  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

030051

Шаблон:Тетрада

Значења:

 1. крајњи део изражавања пристанак и порицања, животност и иритација итд

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...

Навигатор

... ... ... ... ...
... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 吖丁啶 (ādīngdìng)
 2. 吖啶 (ādìng)


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane