(кинески)

U+536B, 卫
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-536B

[U+536A]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+536C]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: wèi  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

02602

Шаблон:Karakter

Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg