U+4F4E, 低
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4F4E

[U+4F4D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4F4F]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Karakter0 Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 16

 1. 14 所以這井名叫庇耳拉海萊.這井正在加低斯、和巴列中間。
  1. 14 Suǒyǐ zhè jǐng míng jiào bì ěr lā hǎi lái. Zhè jǐng zhèngzài jiā dī sī, hé bā liè zhōngjiān.
   1. 14. Тога ради зове се студенац онај студенац Живога који ме види; а он је између Кадиса и Варада.
    1. 13 15

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:119:014