Такође погледајте:
U+4E91, 云
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E91

[U+4E90]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E92]

(кинески)

U+4E91, 云
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E91

[U+4E90]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E92]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: yún  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

007

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane