притајен

притајен

Српски

притајен (српски, lat. pritajen)

Придев

притајен , , прид.

Значења:

  1. (значење изведено преко синонима) сакривен, скривен, забашурен, прикривен, тајни, затомљен, латентан, неприметан [1][н 1]

Асоцијације:

  1. замишљен [1]


Референце

  1. 1,0 1,1 1,2 Ћосић, Павле; et al. (гл. асистент и стручни консултант Бојана Ђорђевић) (2008). Речник синонима. Београд: Kornet. ISBN 978-86-86673-09-1.  (COBISS)

Напомене

  1. Ово значење је изведено преко синонима. Молимо вас да замените овај шаблон одговарајућим описом значења.