деца

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

деца

деца (српски, lat. deca)[уреди]

Именица[уреди]

деца, {{{род}}}

Референце[уреди]

Напомене[уреди]

Фузи ћирилица: деца

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици