Пређи на садржај

Р

Такође погледајте: р, р̌, р., и Додатак:Варијанте од "r"

Р U+0420, Р
CYRILLIC CAPITAL LETTER ER
П
[U+041F]
Cyrillic С
[U+0421]


Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...


српски коцка и слова страна 2

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
Л К Ј А Р 20 ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Шаблон:domine

Сродни чланци са Википедије:

Р

Суфикс

Р
Ра, Рб, Рв, Рг, Рд, Рђ, Ре, Рж, Рз, Ри, Рј, Рк, Рл, Рљ, Рм, Рн, Рњ, Ро, Рп, Рр, Рс, Рт, Рћ, Ру, Рф, Рх, Рц, Рч, Рџ, Рш

Шаблон:Kocka6