Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+9905, 餅
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9905

[U+9904]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9906]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 18

 1. 6 亞伯拉罕 急忙進帳棚見撒拉 說、你速速拿三細亞細麵調和作餅。
  1. 6 Yàbólāhǎn jímáng jìn zhàng péng jiàn sālā shuō, nǐ sù sù ná sān xì yà xì miàn tiáohé zuò bǐng.
6. И Аврам отрча у шатор к Сари, и рече: Брже замеси три копање белог брашна и испеци погаче.

[[{{{2}}}|2 Сам. 13:6]]

     1. 5 7

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце