Пређи на садржај

U+8D81, 趁
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8D81

[U+8D80]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8D82]

Кинески


(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: chèn  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 148 思想的話語
  1. 148 Wǒ chèn yè gèng wèi huàn, jiāng yǎn zhēng kāi, wèi yào sīxiǎng nǐ dehuàyǔ.

Шаблон:PSAL 119

     1. 147 149

Шаблон:119:148

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane