тхиртy-оне

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Енглески[уреди]

Енглески кардинал бројеви
 <  30 31 32  > 
    Ординал : тхиртy-фирст

Изговор[уреди]

  • (филе)

Нумерал[уреди]

тхиртy-оне

  1. Тхе цардинал нумбер иммедиателy фоллоwинг тхиртy анд бефоре тхиртy-тwо; тхиртy плус оне.

Синоними[уреди]

  • Сyмболиц: 31
  • Роман сyмболс: XXXI

Изведени термини[уреди]

Преводи[уреди]