U+5B9A, 定
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5B9A

[U+5B99]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5B9B]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: dìng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

040

Значења:

...

Примери:

 1. 10 [1]界限
  1. 10 Wèi tā dìng jièxiàn, yòu ān mén hé shuān,
   1. 10. Кад поставих за њ уредбу своју и метнух му преворнице и врата;
    1. 9 11

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Tetr