Пређи на садржај

осамдесет

осамдесет (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. 8. И од синова Севатијиних Зевадија син Михаилов и с њим мушкиња осамдесет;
  1. 8 屬示法提雅的子孫有米迦勒的兒子西巴第雅.著他有男丁八十[1]
   1. 8 shǔ shì fǎ tí yā de zi sūn yǒu mǐ jiā lēi de r zi xi ba dì yā. tóng zhe tā yǒu nán dīng bā shí。


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

осамдесет

 1. 以斯拉記 8 章[1]