Дете

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Дете (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив дете деца
Генитив детета деце
Датив детету деци
Акузатив дете децу
Вокатив дете децо
Инструментал дететом децом
Локатив детету деци
српска реч дете

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

Викицитати

Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Португалски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

Дете