sipa

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

српски[уреди]

sipa

sipa (српски, ћир. сипа)


Именица[уреди]

sipa, ж

Значења:

  1. морски главоножа, лат. Sepia officialis [1]

Синоними:


Референце[уреди]

  1. (COBISS)

Напомене[уреди]