сипа

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

sipa

sipa (српски, ћир. сипа)[уреди]

Именица[уреди]

sipa, ж

Значења:

  1. морски главоножа, лат. Sepia officialis [1]

Синоними:Референце[уреди]

  1. Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]