rodina

rodina

rodina (српски, ћир. родина)[уреди]

Именица[уреди]

rodina, ж

Значења:

  1. Poljana na kojoj se napasaju stada. Црвена Црква[1]

Референце[уреди]

  1. Речник српских говора Војводине, измењено и допуњено издање у 4 тома, приредили мр Дејан Милорадов, Катарина Сунајко, мр Ивана Ћелић и др Драгољуб Петровић, Матица српска, Нови Сад.

Напомене[уреди]