pic

Из Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

pic

pic (српски, ћир. пиц)[уреди]

Именица[уреди]

pic, м

Значења:

  1. лат. Charax puntazzo [1]

Синоними:

  1. бот. šiljac бот. [1]Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]