kicoški

kicoški

kicoški (српски, ћир. кицошки)[уреди]

Прилог[уреди]

kicoški, прил.

Облици:

  1. -a, -o [1]

Значења:

  1. Koji se odnosi na kicoša, koji je kao u kicoša. Вршац[1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Речник српских говора Војводине, измењено и допуњено издање у 4 тома, приредили мр Дејан Милорадов, Катарина Сунајко, мр Ивана Ћелић и др Драгољуб Петровић, Матица српска, Нови Сад.

Напомене[уреди]