decomino

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Енглески[уреди]

Етимологија[уреди]

Од dec(a)- +‎ (poly)omino.

Изговор[уреди]

Именица[уреди]

decomino (plural decominoes)

  1. (геометрија) A polyomino made up of ten squares.

Синоними[уреди]

Преводи[уреди]