Пређи на садржај

🃎


🃎 U+1F0CE, 🃎
PLAYING CARD KING OF DIAMONDS
🃍
[U+1F0CD]
Playing Cards 🃏
[U+1F0CF]

🃎 (карте)

🃎 U+1F0CE, 🃎
PLAYING CARD KING OF DIAMONDS
🃍
[U+1F0CD]
Playing Cards 🃏
[U+1F0CF]
Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

🃎

Шаблон:SuPam57