Такође погледајте:
U+96E3, 難
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-96E3

[U+96E2]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+96E4]

U+FA68, 難
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA68

[U+FA67]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA69]
U+FAC7, 難
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FAC7

[U+FAC6]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FAC8]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: nàn  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

172

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 26 亞希雅、哈[1]、亞[1]
  1. 26 Yà xī yā, hā nán, yà nán,
   1. 26. Ахија, Анана, Ганан,

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... 5 ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane