Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+963E, 阾
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-963E

[U+963D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+963F]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: lǐng  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

170

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane