U+906D, 遭
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-906D

[U+906C]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+906E]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

... ....... Шаблон:HanC

Шаблон:Karakter0 Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 4

 1. 24 該隱
  1. 24 Ruò shā gāi yǐn, zāo bào qī bèi, shā lā mài, bì zāo bào qīshíqī bèi.
   1. 24. Кад ће се Кајин осветити седам пута, Ламех ће седамдесет и седам пута.
    1. 23 25


Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Канада:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Малгашки:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце