Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте:
U+8A18, 記
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8A18

[U+8A17]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8A19]

(кинески)

U+8A18, 記
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8A18

[U+8A17]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8A19]
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ђи

Радикал:

149

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 49 記念應許的話盼望
  1. 49 Qiú nǐ jìniàn xiàng nǐ pú rén suǒ yīngxǔ dehuà, jiào wǒ yǒu pànwàng.
       1. 48 50

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane