(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: cái  
Аудио: (датотека)

Радикал:

120

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 20 沙龍你們主意我們怎樣
  1. 20 Yā shālóng duì yà xī duō fú shuō, nǐmen chū gè zhǔyì, wǒmen zěnyàng xíng cái hǎo.
   1. 20. А Авесалом рече Ахитофелу: Саветуј шта ћемо чинити.
    1. 2 Мој. 1:10, Псал. 2:2, Приче 21:30, Мат. 27:1
     1. 19 ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane