U+7D19, 紙
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7D19

[U+7D18]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7D1A]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhǐ  
Аудио: (датотека)

Радикал:

120 033

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane