Пређи на садржај

U+6C92, 沒
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6C92

[U+6C91]
CJK Unified Ideographs
[U+6C93]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: méi  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 7
  1. 7 Tāmen shuō, yīnwèi méiyǒu rén gù wǒmen. Tā shuō, nǐmen yě jìn pútáo yuán qù.
   1. 7. Рекоше му: Нико нас не најми. Рече им: Идите и ви у мој виноград, и шта буде право примићете.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane