Такође погледајте:
U+6C3A, 氺
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6C3A

[U+6C39]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6C3B]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shuǐ  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

85

Шаблон:Тетрада

Значења:

 1. варијанта од Канџи радикал 85 (вода)

Примери:

 1. ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane