U+6848, 案
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6848

[U+6847]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6849]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: àn  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

075

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 7 義人知道查明窮人的[1].惡人沒有聰明、就不得而知。
  1. 7 Yìrén zhīdào chá míng qióng rén de àn. Èrén méiyǒu cōngmíng, jiù bùdé ér zhī.
   1. 7. Праведник разуме парбу невољних, а безбожник не мари да зна.
    1. Јов 29:16, Псал. 31:7, Иса. 35:3, Лука 22:32, Гал. 6:1

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane