Такође погледајте:
U+6328, 挨
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6328

[U+6327]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6329]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: āi  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

064 221

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 4 彼得 開口[1]他們講解
  1. 4 Bǐde jiù kāikǒu, bǎ zhè shì āi cì gěi tāmen jiǎngjiě shuō,
   1. 4. А Петар почевши казиваше им редом говорећи:
    1. Лука 1:3
     1. 3 5

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:Kateg