Пређи на садржај

把手

把手 (кинески)


handle; (a measure word); (marker for direct-object)
handle; (a measure word); (marker for direct-object); to hold; to contain; to grasp; to take hold of
 
hand; convenient; ‑er
simp. and trad.
(把手)
Објашњење.

Изговор:

пинјин: bǎshǒu  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

064....

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиШаблон:1 Moj. 24

 1. 9 僕人就把手放在他主人亞伯拉罕 的大腿底下、為這事向他起誓。
  1. 9 Pú rén jiù bǎshǒu fàng zài tā zhǔrén yàbólāhǎn de dàtuǐ dǐxia, wèi zhè shì xiàng tā qǐshì.
   1. Шаблон:1 Moj. 24
    1. 8 10

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

把手


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Канада:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Малгашки:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце