Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+61C9, 應
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-61C9

[U+61C8]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+61CA]


(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yīng  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

61

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 27 你手若有行善的力量、不可推辭、就當向那應得的人施行。
  1. 27 Nǐ shǒu ruò yǒu xíngshàn de lìliàng, bùkě tuīcí, jiù dāng xiàng nà yīng dé de rén shīxíng.
   1. 27. Не одреци добра онима којима треба, кад можеш учинити.
    1. Рим. 13:7, Гал. 6:10

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane