Такође погледајте: , , и
U+5BF6, 寶
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5BF6

[U+5BF5]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5BF7]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: bǎo  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

040

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 4 因我看你為[1]為尊、又因我愛你、所以我使人代替你、使列邦人替換你的生命。
  1. 4 Yīn wǒ kàn nǐ wéi bǎo wèi zūn, yòu yīn wǒ ài nǐ, suǒyǐ wǒ shǐ rén dàitì nǐ, shǐ liè bāngrén tìhuàn nǐ de shēngmìng.
   1. 4. Откако си ми постао драг, прославио си се и ја те љубих; и дадох људе за те и народе за душу твоју.
    1. 2 Мој. 19:5, Иса. 49:5

Навигатор

... 2 ... ... ... ...
... ... ... ... 2 ... ...
... ... 2 ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце