(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада Шаблон:Sq4/00227

Значења:

...

Примери:

 1. 6 [1]的父親哈抹出來見雅各 、
  1. 6 Shì jiàn de fùqīn hā mǒ chūlái jiàn yā gè, yào hé tā shāngyì.
   1. 6. А Емор отац Сихемов изиђе к Јакову да се разговори с њим.
     1. 5 [[]] [[]] 7

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

 1. 創世記 34 章[1]

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane