Пређи на садржај

U+52E4, 勤
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-52E4

[U+52E3]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+52E5]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: qín  
Аудио: (датотека)

Радикал:

019

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 4 手懶的、要受貧窮.手勤的、卻要富足。
  1. 4 Shǒu lǎn de, yào shòu pínqióng. Shǒu qín de, què yào fùzú.
   1. 4. Немарна рука осиромашава, а вредна рука обогаћава.
    1. Приче 13:4
... ... ... ... ... ...
... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна