Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
U+4E0F, 丏
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E0F

[U+4E0E]
CJK Unified Ideographs
[U+4E10]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: miǎn  
Loudspeaker.svg175px(датотека)
мјен

Радикал:

001

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

0

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна