Пређи на садржај

Такође погледајте: [[]]

||Ξ|||


U+30DF, ミ
KATAKANA LETTER MI

[U+30DE]
Катакана
[U+30E0]
U+32EF, ㋯
CIRCLED KATAKANA MI

[U+32EE]
Enclosed CJK Letters and Months
[U+32F0]
U+FF90, ミ
HALFWIDTH KATAKANA LETTER MI

[U+FF8F]
Halfwidth and Fullwidth Forms
[U+FF91]

(јапански)

Објашњење.
Катакана ми

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце