Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+0F53, ན
TIBETAN LETTER NA

[U+0F52]
Тибетан
[U+0F54]

Међујезички

Слово

 1. Тибетанско слово na

Тибетан

Етимологија 1

Изговор


Именица

(na)

 1. age, year of age

Етимологија 2

Изговор


Коњункција

(na)

 1. ако

Етимологија 3

Од Proto-Sino-Tibetan *na-n/t (sick; ill; pain; evil spirit).

Изговор


Глагол

(na) (nominal form ན་བ)

 1. (intransitive) to be or become ill, to be sick
Коњункција


(тибетански)


Flag of Tibet.svg

Карактер

Први карактер Други карактер Трећи карактер
སྟ་ གོ


Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе