ཀ་ཀྲ་ལ

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Џонга

Именица

ཀྲ (ka kra la)

 1. knife нож

Тибетански

Именица

ཀྲ (ka kra la)

 1. knife нож


ཀ་ཀྲ་ལ (тибетански)


Карактер

ཀ་ ཀྲ་


Значења:

(ka kra la)

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Сродни чланци са Википедије:

ཀ་ཀྲ་ལ


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце


Спољашње везе