сок

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

сок

сок (српски, lat. sok)[уреди]

Именица[уреди]

сок, м

Значења:

  1. течност исцеђена из воћа и биљака [1]


Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 1,2 Ћосић, Павле; et al. (гл. асистент и стручни консултант Бојана Ђорђевић) (2008). Речник синонима. Београд: Kornet. ISBN 978-86-86673-09-1.  (COBISS)

Анаграм[уреди]

сок, ско, оск, окс, ксо, кос
со, ск, ос, ок, кс, ко

Напомене[уреди]

Изведене речи: сок

3
  1. сок
  2. со ок
  3. с о к

[[Категорија:{{{8}}}:1:2:3]]


[[Категорија:{{{8}}}:1|{{{8}}}:1:2]] [[Категорија:{{{8}}}:1:2]] [[Категорија:{{{8}}}:2|{{{8}}}:2:3]] [[Категорија:{{{8}}}:2:3]] [[Категорија:{{{8}}}:3]]

Фузи ћирилица: сок

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици