парабола

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

парабола

парабола (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: парабола  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...конусни пресек


Преводи

 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Фински:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:

Референце

 1. (COBISS)

Напомене

Сродни чланци са Википедије:

парабола