Пређи на садржај

наочитост

наочитост

Српски

Падеж Једнина Множина
Номинатив наочитост наочитости
Генитив наочитости наочитости
Датив наочитости наочитостима
Акузатив наочитост наочитости
Вокатив наочитости наочитости
Инструментал наочитошћу наочитостима
Локатив наочитости наочитостима


Именица

наочитост, ж

Значења:

  1. ...

Синоними:

  1. ...


Референце

Напомене