кана

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

кана

кана (српски, lat. kana)[уреди]

Именица[уреди]

кана, ж

Значења:

  1. лат. Lawsonia inermis [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]

Префикс[уреди]

кана
акана, бкана, вкана, гкана, дкана, ђкана, екана, жкана, зкана, икана, јкана, ккана, лкана, љкана, мкана, нкана, њкана, окана, пкана, ркана, скана, ткана, ћкана, укана, фкана, хкана, цкана, чкана, џкана, шкана