кана

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

кана

кана (српски, lat. kana)[уреди]

Именица[уреди]

кана, ж

Значења:

  1. лат. Lawsonia inermis [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]

Суфикс[уреди]

кана
канаа, канаб, канав, канаг, канад, канађ, канае, канаж, каназ, канаи, канај, канак, канал, канаљ, канам, канан, канањ, канао, канап, канар, канас, канат, канаћ, канау, канаф, канах, канац, канач, канаџ, канаш

Префикс[уреди]

кана
акана, бкана, вкана, гкана, дкана, ђкана, екана, жкана, зкана, икана, јкана, ккана, лкана, љкана, мкана, нкана, њкана, окана, пкана, ркана, скана, ткана, ћкана, укана, фкана, хкана, цкана, чкана, џкана, шкана