Пређи на садржај

замамност

замамност

Српски

Падеж Једнина Множина
Номинатив замамност замамности
Генитив замамности замамности
Датив замамности замамностима
Акузатив замамност замамности
Вокатив замамности замамности
Инструментал замамношћу замамностима
Локатив замамности замамностима


Именица

замамност, ж

Значења:

  1. ...

Синоними:

  1. ...


Референце

Напомене