жени

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

жени (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

жени

Префикс

жени
ажени, бжени, вжени, гжени, джени, ђжени, ежени, жжени, зжени, ижени, јжени, кжени, лжени, љжени, мжени, нжени, њжени, ожени, пжени, ржени, сжени, тжени, ћжени, ужени, фжени, хжени, цжени, чжени, џжени, шжени